Пользователь

Вячеслав Киричок

На сайте с 03.07.2015

Отправить сообщение на электронную почту

Активность

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Сергыю, я не мав на меті подати інформацію про весь обсяг закону.
Звернув увагу читачів тільки на ту частину, яка полгшує громадянам робити звернення до влади і отримання від неї відповідей.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Треба б спочатку роз'яснити, що означає "посадська" вулиця і чим вона відрізняється від "палацької" вулиці.
Можливо, у інші читачі інакше сприймають цю публікацію, а на мою думку, краще було б розділити статтю на кілка невеликих заміток. Брати одну вулицю, скажімо, Карла Маркса, розповісти, як вона назівалась раніш, коли перейменовувалась і як автор пропонує назвати її тепер.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
То ли автор скромничает, то ли чего-то боится.
Анонимы обычно нигде не приветствуются.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Щоб бути музеєм, на вулицях повинно зберегтися багато історичних пам'ток.
Також не чув, щоб в Укрїні якась міська територія називалась посадом.
«Посади» існували у Росії (Московії)— це були по суті торгівельно-ремісниче передмістя, де зазвичай розміщалися торжище та ремісничі квартали.
В Україні «посади»з’явились виключно на Слобожанщині — переважно у Стародубському та Ніжинському полках після 1654 внаслідок Переяславської ради.
В Російській імперії після поділу посадських людей на купецтво і міщан наприкінці XVIII століття назва «посад» вийшла з ужитку.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
На мій погляд, заклик автора повернути старі назви вулиць виглядае недоречним.
Вулиця Короленко не підпадає під дію закону про декомунізацію. Адже Короленко - прогресивний россійський і український письменник. Щоправда, на вулиці є лікарня, але ж це не госпіталь (воєнна лікарня).
Садова, Мохова, Фурштадська, Кладовищенська - зараз ці назви будуть сприймасись як анахронізм. Де ті сади, де той мох, де той кінний двір? Одне діло, якби ці назви збереглися дотепер, міняти їх, мабуть, було б непотрібно.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Незрозуміло, чому публікації народних кореспондентів подаються без зазначення їх прізвищ.
Це - грубе порушення авторського права.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
На мій погляд, і Тимошенко, і Ляшко займаються примитивним популізмом. Тарифи треба було піднімати давно.
Або, наприклад, захищають тих, хто брав долорові кредити. А чому не бачать вкладників банків, гривні яких також знецінились у банках майже втричі. Може, і вкладникам треба іти під Кабінет міністрів і Верховну Раду і палити шини, щоб "щиросердні" популісти їх помітили і протягнули у ВР ще один вбивчий для економіки закон?
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
А ще залишається гадати, який письменник написав цей вишуканий текст під фото.
Багато доведеться покопатись краєзнавцям, щоб виявити неперевершеного автора.)
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Сподіваюсь, що Вячеслав Кириевськи започаткує на "Шостка 24" блог, опублікує фото і розповість, що являв собою, комплекс, зроблений Кавалеридзе. Там багато чого цікавого.
Більш-менш пристойної фоторгафії шосткинського скульптурного комлексу Кавалерідзе в Інтернеті я не знайшов.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
ШІВа - це блог шосткинського краєзнавця Вячеслава Кириєвського на одному з історичних порталів Інтернету.
До речі, він надіслав мені фото скульптури роботи Кавалерідзе, яка була в комплексі, зробленому Кавалерідзе у Шостці. Це зовсім інша скульптура, ніж та, що стоїть на вул. Депутатській.
Порівнюючи ці дві скульптури, кидається у вічі, як радянські скульптори навчилися прикрашати вождів. Ленін роботи Кавалерідзе - огрядний мужчина у мішковатому, застебнутому на всі гудзики пальтеці.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
В'ячеславе, стаття в ШІВа не прояснила, куди подівся монумент Леніну. Залишається питання: чи Ленін Кавалерідзе стоїть на вул. Депутатській?
З публікації краєзнавчого музею Шостки:
«Пам'ятник споруджувався на кошти працівників Шостки та навколишніх сіл. Проект його створив… Іван Петрович Кавалерідзе. Він же й очолив споруду монумента. У цей ансамбль, окрім самого монумента Леніну, були включені скульптурні групи – які символізували змичку міста та села, а також досягнення культурної революції в Країні Рад: електрика, радіо, газетний кіоск і апаратна кабіна кіномеханіка для демонстрації кінофільмів».
З нечіткого фото пам’ятника, що збереглося, зрозуміло – з багатофігурної композиції Кавалерідзе могла залишитись лише фігура Леніна. Навіть постамент на Депутатській інший. Але і фігура Леніна викликає сумнів. Якщо пам’ятник був зроблений з граніту, чому на фото він білий? Коли і як була зруйнована багатодетальна композиція? Як могло статися, що фігура Леніна збереглася?
Залишається лише, як у фільмі, вигукнути: «Ленин-то не настоящий!».
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Анонім, ви написали "опять", але ж про Путіна я написав вперше.
Кен говорив про те, що треба з дитячого віку виявляти, до чого людина схильна і обрати їй потрібне навчання.
Я зробив висновок, що у гебисті Путіні загинув видатний танцівник кабаре. Все по темі, не чіпляйтесь.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Сергію, покопався в Інтернеті і прочитав, що славетнийй скульптор, кінорежисер і сценарист Іван Кавалерідзе народився в с. Новопетрівка на Роменщині (Сумська обл.).

В 1926-ом году он создал памятник Т. Шевченко в Сумах (уничтожен в 1963 году в период хрущевского гонения на «формализм») и памятник Ленину в Шостке.

Виходить, пам’ятник на вул. Депутатській треба не те що «валити», його оберігати треба.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Гебелівська пропаганда Кремля працює на повну котушку.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Кен Робынсон розповів про дівчинку, що постійно рухала ногами. Батьки не могли ніяк цьому зарадити, поку їм не підказали, що їх дитина - природжена танцівниця. Її віддали у відповідну школу і з неї вийшла велика танцівниця.
Володимир Путін постійно рухає ступнями ніг під час інтерв'ю і бесід з вісокими гостями. Мабуть, з нього вийшов би добрий танцівник. Щоправда, до балету він не вийшов зростом, а для кабаре - в самий раз.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Почему вы думаете, что не снизит? Повышение цен на табачные изделия снизило процент курящих.
Во всяком случае, приобщение к курению у школьников снизилось.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Степане, я так суворо не оцінюю троенінг, який влаштувала бібліотека. Його можна тільки вітати. В Інтернету багато чудових ілюстрацій, зроблених на комп'ютері.
Якщо дитина буде малювати, а не грати в "стрілялки", хіба це погано?
Все нетрадиційне завжди у багатьох викликало осудження. Чарлі Чаплін рішуче виступав проти кольорових фільмів, деякі письменники і зараз пишуть кульковими ручками.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Нічого у фильмі не сфабриковано. Кілька десятиліть тому я дивився документальний фільм, в якому були показані подібні дослідження зарубіжних психологів.
А щодо зомбування російськими ЗМІ широких верств населення, то яскравий приклад - нісенітниця про зозіп'ятого "бандерівцями" хлопчика. Скільки про це було написано як про дійсну подію і скільки людей в це вірило і проклинало "укропів".
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Удивил комментарий Александра: "Но при чем тут опять Россия?".
Ведь о России в публикации нет ни слова.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
В советском обществе все считали, что живут в лучшей стране мира.
Тех, кто высказывал на этот счет, сомнения, отправляли в психбольницы.
В Украине сейчас наоборот - телевидение, политологи, экономисты из кожи вон лезут, показывая и рассказывая, как у нас всё плохо.
Наверное, скоро тех, кто видит что-то хорошее, тоже будут отправлять в психбольницы.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Резонне запитання,