Пользователь

Вячеслав Киричок

На сайте с 03.07.2015

Отправить сообщение на электронную почту

Активность

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Цікавий матеріал.
І дійсно, враховуючи, скільки на цій площі пройшло мітингів за звільнення від комуністичнорго і російського ярма, кращої назви, ніж Майдан Свободи, цій площі не придумаєш.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Изобретение интересное, но, думаю, один листок этой книги будут стоить дороже настоящих фильтрующих материалов, которые выпускает промышленность, поскольку листок придется всё же закладывать как фильтрующий материал в фильтр.

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Депутат Верховной рады из группы «Воля народа» Игорь Молоток засветился 23 апреля в парламенте с часами стоимостью около полумиллиона гривен, что в три раза выше, чем задекларированный им доход за 2014 год (170 тыс).
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Зверніть увагу на прапори біля міськради.
На пешому місці - червоний прапор неіснуючого СРСР, на другому - російський "триколор" і аж на третьому місці - прапор України. А на четвертій щоглі, не стояти ж їй порожньою, знову - червоний прапор.
Знімок зроблено кілька років тому. Це документ, що свідчить, кому поклонявся міський голова Микола Нога. І цей діяч знову збираеться балотуватися на міського голову Шостки?
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Очевидно, той, хто подав пропозицію про збирання підписів за нагородження письменника Орденом Ярослава Мудрого, є постійним клієнтом кафе "Письменник".)
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Ще до революції громадського діяча. Ф. Є. Корш передрікав Петлюрі світову славу:
«Українці самі не знають, кого вони мають серед себе. Вони гадають, що Петлюра — видатний редактор, патріот, громадський діяч тощо. Це все правда, але не ціла правда. Петлюра — безмірно вищий за те, що про нього думають. Він — з породи вождів, людина із того тіста, що колись, у старовину, закладали династії, а за нашого демократичного часу стають національними героями... Буде він вождем народу українського. Така його доля".
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Підтримую пропозицію Кириєвського. В кількох статтях у своєму блозі я наголошував, що топонім Петлюри у Шостці повинен бути.
Усвідомлюю, що ця пропозиція - як серпом по серцю для нашого міського голови, недавнього регіонала (миожливо, він до цього часу залишається регіоналом). А від нього залежить і рішення комісії і ухвала міськради.
Щоправда, у патріотичних осередків Шостки буде можливість опротестувати рівшення міськради, якщо воно не буде відповідати духу законів про декомунізвцію Шостки.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Так, Сергію, я і опублікував цей список, щоб показати, наскільки різниться позиція київської влади і шосьткинської. У Києві - патріоти, у нас - совки. Нога на першій зустрічі так і сказав - поменше імен, що дратують людей, бо почнеться війна.
З такими керівниками Шостка не виборсається з комуністичного болота.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Шосткинській міській раді треба брати приклад з Київради, як перейменовувати вулиці. Київрада ухвалила такі цікаві перейменування:
• ул. Академика Шлихтера – в ул. Вифлеемскую (Днепровский район)
• ул. Артема – в ул. Сечевых Стрельцов (Шевченковский район)
• ул. Крыленко – в ул. Алексея Береста (Святошинский район)
• ул. Крупской – в ул. Павла Чубинского (Дарницкий район)
• ул. Ленина – в ул. Копильщанскую (Деснянский район)
• ул. Ленинскую – в ул. Петра Дорошенко (Святошинский район)
• ул. Горького – в ул. Анатолия Лупиноса (Соломенский район)
• еще одну ул. Горького – в ул. Кирила Осьмака (Дарницкий район)
• ул. Металлистов – в ул. Михаила Брайчевского (Соломенский район)
• ул. Чапаева – в ул. Вячеслава Липинского (Шевченковский район)
• ул. Щорса – в ул. Евгения Коновальца (Печерский район)
• ул. Юрия Коцюбинского – в ул. Владимира Винниченко (Шевченковский район)
• площадь Дзержинского – в Лыбидскую площадь (Голосеевский район)
• переулок Чеслава Белинского – в переулок Аллы Горской (Шевченковский район)
• проспект 40-летия Октября – в Голосеевский проспект (Голосеевский район)

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
У сусідному районному місті Глухові, де влада, на відміну від шосткинської, проукраїнська, вже давно поміняли "совецькі" назви вулиць.
Ще у 2003 році перейменували вулиці Леніна, Советскую і деякі інші.
У 2009 році перейменували вулиці Карла Маркса, Енгельса, Артема, Баумана, Кірова, Фрунзе та інші топоніми комуністичного забарвлення.
Практично "радянських" вулиць у Глухові зараз нема.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Кириєвський щодо Плодистої пожартував.
Зазвичай імена видатних людей увіковічують після їх смерті.
Плодиста жива і здорова. Два дні тому з нею розмовляв.)

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Глянув на запропоновані книжки.
Увагу привернув "запах м'яса". Думав, що автор іноземець.
Виявилось, пише українською. Ошелешила нечувана і нечитана мова! Прочитав три сторінки. Читання продовжу.
Відгуки про книжку - читачі в захопленні.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
(продовження)

Торжественная клятва пионера Советского Союза

" Я (Имя, Фамилия) вступая в ряды Всесоюзной Пионерской Организации имени Владимира Ильича Ленина, перед лицом своих товарищей торжественно обещаю: горячо любить свою Родину. Жить, учиться и бороться, как завещал великий Ленин, как учит Коммунистическая партия. Свято соблюдать Законы Пионерии Советского Союза."

Законы пионеров Советского Союза:

• Пионер предан Родине, партии, коммунизму
• Пионер готовится стать комсомольцем
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Про купоно-карбованці я знаю, а двадцятирічну людину, що народилась у 1995 році, ціна книжки дуже здивує.)
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
(продовження)
Юрію, треба зробити можливим редагування коментарів.
Зараз я бачу у своєму коментарі в словах пропущені літери: "поселенціВ", "Совецьких", а виправити не маю можливості.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
(продовження)
Але ж можна сказати: я не маю нічого проти свастики і малювати її на стінах будинків. Адже знак свастики був поширений у багатьох народів світу.
Те ж стосується і слова "піонер". Я не думаю, що вулицю у Шостці назвали "піонерською" на честь перших поселенці у Північній Америці, яких також називали "піонерами". Їх назвали на честь тих "овецьких" дітей, яких виховували у комуністичному дусі, які згодом ставали комсомольцями і комуністами. Цій назві у Шстці також не місце.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Юрію, в законі говориться про заборону комуністичної символіки. Маркс і Енгельс були комуністичними символами, оскільки започаткували "комуністичне вчення". До чого це вчення привело Радянський Союз, відомо. Ні в одній державі світу це вчення не перемогло.
Я не зустрічав ні одного комуніста, який би до кінця дочитав економічну працю Карла Маркса "Капітал", але у кожного на вустах була словосполука "марксизм-ленінізм".
А яке ваше ставлення до свастики? Вона була символом нацистської Німетчини.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Да улица П.Кулиша, которая представлена на фото, впечатляет.)
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Справедливо нарікає краєзнавець на місцеву владу, що не очистилась від комуністичної ідеології і до цього часу оберігала лушпиння тоталітарного минулого у вигляді монументів «вождя світового пролетаріату» і назв вулиць в честь посіпак комуністичного режиму. І ось владу приперли – крутись, не крутись, а валити комуністичних ідолів доведеться, а також давати інші назви вулицям.
Заслуговує на увагу пропозиція Кириєвського про заснування у Шостці культурного центру Куліша.
Комісія по перейменуванню вулиць, що створена при міськвиконкомі, працює досить мляво, демократична громадськість повинна їй допомогти.
На мою думку, треба взяти за основу список, запропонований головою комісії Кравченко з ймовірними назвами вулиць (він надрукований в "Шостці 24"), деякі пропозиції назв змінити на інші і додати до списку ще вулиці, які не охоплені списком.
Треба доопрацювати список за такою схемою.
1. Назвати дві-три вулиці старими назвами, які пропонує Кириєвський.
2. Взяти 2-3 імені з епохи Хмельницького (на мою думку, треба відзначити полковника Івана Богуна, що воював у наших краях і похований у Новгороді-Сіверському).
3. Взяти 3-4 імені з епохи боротьби України з Росією після революції 17-го року (Героїв Хасану замінити Героями Крут, а також відзначити Симона Петлюру).
4. Взяти 3-4 імені борців за незалежність України 30-50 років (пропоную Коновальця і Шухевича).
5. Відзначити 4-5 дисидентів (пропоную Василя Стуса, Валерія Марченко, генерала Григоренко).
6. Відзначити видатних письменників, що замовчувались і переслідувались комуністами, уродженців Сумщини - Олександра Олеся і Івана Багряного.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
У автора непереборна тяга до анонымності.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Казак Бугай делал полуфабрикат пороха.
Как можно было указ имперского Сената об организации пунктов "в Малороссии" без указания даже мест, где эти пункты должны были находиться, выдать за факт основания в Шостке(!) порохового завода?
Тут явное холопское преклонение перед имперской Московией, без здравого смысла и логики.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
На російському сайті "календ.ру" прочитав про Шостку:

В 16-17 веках в малопроходимых лесах стали селиться беглецы с Правобережья. Так возник поселок Локотки, который является частью современной Шостки. В 1676 году локотский казак Стефан Бугай засыпал дамбу и построил мельницу на реке Шостке. На ней мололи селитру и древесный уголь, из которых предприимчивые крестьяне кустарными средствами изготовливали порох на продажу. В 1711 году Пётр I организовал на реке Шостка приёмный пункт селитры. Есть сведения, что порох делали на хуторе Шкирманивском на реке Уске, неподалеку от возникнувшего позже Шосткинского порохового завода. В 1734 году во время русско-турецкой войны остро возник вопрос своевременного пополнения боеприпасами русской армии. Дело в том, что боевые действия проходили в отдалении от центров производства пороха. Это стало основой для возникновения в 1739 году порохового завода на реке Шостке. Этот год принято считать годом основания города

Источник: http://www.calend.ru/travel/1801/
© Calend.ru
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Назва мікрорайону - Капсуль дуже доречна. Ще довго після війни люди так його і називали.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
На часі перейменування вулиць Шостки. Доречно одну з вулиць Локотків назвати іменем Степана Бугая.
На заводі "Імпульс" ні до ладу ні до прикладу стоїть пам'ятник Леніну. Треба змінити йго пам'ятником Степану Бугаю, засновнику заводу.
Навіть якщо Степан Бугай - лише легенда, не страшно. Люди полюбляють легенди. Ромул і Рем - легендарні засновники Риму. Козак Ріг - легендарний засновник Кривого Рогу. Князь Чорний - легендарий засновник Чернігова.
Сподіваємось, що Кириєвський доведе, що Бугай не легенда.

Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Краєзнавець доводить необрунтованість дати заснування шосткинського порохового заводу, що існує зараз в краєзнавчій літературі. Сумнівається, що заснування його спричинено діяльністю Петра Першого чи ляхів, яким в той час належав наш край. В засновники заводу він висуває козака Степана Бугая, який збудував тут мукомольний млин і на якому, знову ж таки ймовірно, молов селітру і вугілля. Але де джерела про цього Бугая, про те що він молов селітру і жив Локотках (виходить, Локотки старіші від Шостки)?
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Напевно, Терлецький зараз міліонер.
Цитата: "перша книжка Терлецького «З берегів Шостки» вийшла двадцять років тому (1995 р.) накладом 5 тисяч примірників за ціною 1500 карбованців за екземпляр.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
16.06.2015 в Шостка инфо опублікована пропозиція голови комісії по перейменування вулиць О. Кравченко телефонувати їй по 4-22-99 або зайти в кабінет №26 з пропозиціями. Подавати пропозиції може будь-хто. Те ж повідомила газета "Полісся".
На зувтричі з М.Ногою В.Терлецький різко розкритикував склад комісії, оскільки в комісї спочатку не було краєзнавців антикомуністичного спрямування. Щоправда, згодом в комісію додали краєзнавця В.Кириєвського, але самого К. про це не повідомили.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Я рішуче проти найменувань вулиць "Центральна" і "Лінійна". До чого ці бездушні фізико-математичні терміни?
Також вважаю за потрібне вшанувати у назвах вулиць таких видатних державних, політичних і громадських діячів: Петлюру, Шухевича, Василя Стуса, Валерія Марченка, генерала Петра Григоренко. Це буде відповідати духу законів про декомунізацію України. Про це я написав раніш у статті "Декомунізація Шостки". Перейменувати треба понад сто вулиць Шостки, тож комісії є де розгулятися.
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Знову ж таки, анонімна публікація. Це не личить серйозному матеріалові.
Але подяка тому, хто це зробив. Раніш громадськість просила міського голову, щоб такий список оприлюднила газета "Полісся". Але газета мовчить - не було вказівки.
Звертає увагу і те, що на останньому засіданні комісії по переймкнуванню вулиць не було засобів масої інформації. Виходить, влада їх не запросила. Чому важлива державна справа робиться тишком-нишком?

Я рішуче проти найменувань вулиць "Центральна" і "Лінійна"? До чого ці бе
Вячеслав Киричок ~2 г. назад
Неистребима тяга некоторых товарищей к анонимности. И хочется что-то сказать и страшно, что твоё имя станет известно . Чего боимся?

Строки Николая Мрыхина из стихотворения "К анониму":

Сними, дружок, забрало,
Коль так уж разобрало.
Сними, тогда поговорим...
Но прячет рожу аноним.

Конечно, "рожа" - это перебор. Надеюсь, у автора анонимной реплики нормальное лицо.)